Kioski multimedialne Mobi-Stand w salonach motoryzacyjnych

Klient, który udaje się do salonu samochodowego najczęściej jest obecnie klientem wymagającym i oczekuje dla siebie możliwie jak najlepszej oferty. Każdy kto decyduje się na zakup nowego samochodu zawsze chce bardzo dobrze obejrzeć dany model, zanim w ogóle zdecyduje się na zakup.

Przez nowoczesne kioski multimedialne takie badanie samochodu może być łatwiejsze, ponieważ będzie można dowiedzieć się wiele istotnych cech takiego samochodu i potem łatwiej będzie go wybrać. Przez takie kioski można także zająć się komponowaniem samochodu pod własne potrzeby biorąc pod uwagę indywidualne cechy i elementy wyposażenia. Obecnie mamy przygotowane specjalnie realizowane aplikacje, które przygotowane są na IPadzie i następnie wbudowane zostaną w nowoczesny kiosk multimedialny. W ten sposób klient otrzymuje możliwość komponowania samochodu według swoich potrzeb, tak jak jemu będzie to najbardziej odpowiadało. Można między innymi przez taką aplikację zobaczyć wszystkie istotne cechy wyposażenia samochodu, można sprawdzić wizualizację poszczególnych opcji. W ten sposób wybór najlepszej formy dla siebie będzie łatwiejszy, gdy będziemy ciągle dostawać opcje podglądu. Podobnie dużym zainteresowaniem cieszą się specjalne aplikacje, które przygotowana zostałą przede wszystkim po to, by badać opinię klientów w ramach prowadzonych targów handlowych. Zazwyczaj jest przygotowana w taki sposób, że obsługują ją hostessy, które badają przy ich pomocy wszystkich klientów. Zadają im różne pytania, przez co mogą uzyskać ciekawe informacje odnoszące się do jakości realizowanej obsługi. Takie dane są zapisywane w specjalnym systemie, dzięki czemu potem można łatwiej się nimi zająć i obrobić je w taki sposób, by firma mogła wyciągnąć z nich najistotniejsze kwestie. Obecnie przez wykorzystanie nowoczesnych kiosków multimedialnych w dużych salonach motoryzacyjnych można wiele zyskać. Przede wszystkim uzyskujemy możliwość wygodnego prezentowania całej oferty z dodatkowymi obrazkami, dzięki czemu będzie ona wygodna dla klientów. taka prezentacja dokonywana jest na nowoczesnym tablecie, który pozwala na to, by klient miał w jednym miejscu wszystkie dane, które go najbardziej interesują.

Taka prezentacja, która jest tam zainstalowana może być również oferowana klientom w formie elektronicznej. Tym samym można nieco zmniejszyć wydatki firmy ponieważ nie będzie trzeab drukować różnych materiałów promocyjnych, by je potem rozprowadzać między klientami. Istotne jest także to, że zbierane z klientami dane można potem poddać obróbce i zaimportować, dzięki czemu aplikacja będzie minimalizować koszty i optymalizować wyniki. Dlatego warto ją wykorzystać, by usprawnić pracę salonu motoryzacyjnego i poprawić wyniki.