Podsumowanie MOBILITY RESELLER DAYS 2015

Druga edycja Mobility Reseller Days już za nami. Tegoroczne targi mobilnych technologii odbyły się 7 i 8 października w warszawskim EXPO XXI. 60 wystawców zaprezentowało ofertę 120 brandów. Wzięło w niej udział ponad 2000 uczestników.

Mobility Reseller Days spotkanie dla branży IT i Telkom, ale także miejsce, w którym wszyscy miłośnicy nowych technologii mogli zobaczyć nowości zaprezentowane przez wystawców.

Przegląd stoisk. kliknij tutaj.

 

1 2 3 4

 

Debiuty, Premiery …

Podobnie jak w zeszłym roku odbyły się premiery produktowe, m.in. takich marek jak: myPhone, LG, Wiko, CAT, Allview, Maxcom. Można było również po raz pierwszy w Polsce zobaczyć iPhone 6s i 6s Plus.

Zobacz więcej !

 – iPhone 6s

 – myPhone

5 6

Podczas dwóch dni na scenie głównej odbyły się całodniowe panele konferencyjne. 7 października na pierwszy plan wysuwała się debata na temat odwróconego podatku VAT w elektronice oraz o skutkach, jakie on niesie dla branży. Drugiego dnia tematem wiodącym była opłata reprograficzna nakładana na producentów nowych urządzeń, z których można odtwarzać nagrania audio oraz video.

Prelegenci panelu konferencyjnego Mobility Reseller Days 2015:

 • Sławomir Harazim – wiceprezes zarządu Action S.A.
 • Michał Kanownik – prezes ZIPSEE
 • Michał Borowski – ekspert ds. podatków (VAT)
 • Stefan Majerowski – ekspert BCC ds. walki z wyłudzeniami VAT i przeciwdziałania szarej strefie
 • Dariusz Kowalski- dyrektor OVRO
 • Paweł Satkiewicz – kancelaria DLA Piper Wiater
 • Jakub Lewandowski – ekspert PIIT
 • Artur Racicki – prezes zarządu Social WiFi
 • Mirosław Janik – prezes zarządu Wincor Nixdorf
 • Kamil Jaszczyński – animator sportu i kultury
 • Dmytro Gadomsky- stowarzyszenie adwokatów Juscutum
 • Krzysztof Zieliński- partner biznesowy Gemius
 • Miłosz Jarosiewicz- manager marketingowy
 • Tomasz Jabłkowski- marketing manager OVRO
 • Michał Sankowski- doświadczony i wieloletni praktyk projektów internetowych
 • Witold Antosiewicz- wieloletni praktyk w zakresia tworzenia relacji biznesowych
 • Mariusz Jednoralski – prezes zarządu IT Factory Sp. z o.o.

 

7 8 9 10

RAJ DLA MIŁOŚNIKÓW NOWYCH TECHNOLOGII

Tym razem formuła wystawy różniła się od zeszłorocznej, która zakładała, że Mobility Reseller Days jest przede wszystkim imprezą biznesową. W tym roku drugi dzień był dodatkowo otwarty dla miłośników nowych technologii. Wstęp na halę targową był bezpłatny.

 

11 12

ATRAKCJE DLA UCZESTNIKÓW

Drugi dzień skierowany był do miłośników nowych technologii, dlatego firmy przygotowały wiele ciekawych atrakcji tj. firma Action – muffinki z nagrodami, marka Wiko – fotobudkę oraz konkursy, w których można było wygrać smarfona. Na stoisku marki Plantronics obywał się turniej gamingowy, a jego zwycięzca otrzymał profesjonalne słuchawki dla graczy RIG. Na standzie KL Trade stało koło fortuny, na którym można było wykręcić talon rabatowy, a także voucher na etui do telefonu wg. własnego wzoru.

 

13 14 15 16

KONKURSY, NAGRODY …

Podczas Mobility Reseller Days odbył się konkurs, w którym uczestnicy za zadanie mieli napisać co znaczy dla nich „Welcome to the World of Mobility”.

W konkursie wzięło udział ponad 500 osób a nagrody w tym smartfony, tablety, drony, profesjonalne słuchawki i wiele innych gadżetów.

Nagrody w konkursie ufundowały: Plantronics, CAT, Parrott, Sennheiser, Navitel oraz organizator targów MIT MEDIA Group.

 

17 18

NAJWIĘKSZA WYSTAWA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH W POLSCE

Olaf Czempa, dziennikarz Mobility hobbystycznie kolekcjonuje telefony komórkowe a jego kolekcja skupia 250 zabytkowych telefonów. Wśród nich były tzw. „cegły”, czyli działające w technologii NMT ogromne telefony z początków telefonii komórkowej w Polsce, czyli początku lat 90-ych. Wiele z nich było straszych niż co poniektórzy zwiedzający.

19 20

Rozmowa z właścicielem wystawy.

ZOBACZ PEŁNĄ RELACJĘ Z WYDARZENIA ! – kliknij tutaj.

KOMENTARZE:

 

Kolejny już raz uczestniczyliśmy w Targach Mobility Reseller Days. To świetnie zorganizowany i ważny dla całej branży event. Mobility Reseller Days to miejsce spotkań graczy z sektora mobilnych technologii, które dzisiaj są główną siłą napędową biznesu. To najlepsze miejsce do wymiany doświadczeń, budowania relacje, prezentacji oferty i prowadzenia dialogu o przyszłości rynku. Cieszę się, że byliśmy częścią tego wydarzenia. Już myślę pozytywnie o kolejnej edycji targów. Mamy nowe pomysły. Klienci nas zainspirowali. Fantastyczny event.”

Komentarza udzielił Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A.

 

Ideą, która przyświeca Mobility Reseller Days, jest nawiązanie bezpośrednich relacji partnerskich i handlowych. MRD to przede wszystkim spotkania biznesowe z osobami odpowiedzialnych za kanały sprzedaży, zakupy w sieciach detalicznych, przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw związanych z branżą IT i Telko oraz pracowników i kadry managerskiej największych firm telekomunikacyjnych. W tym roku daliśmy możliwość wejścia na targi nie tylko osobom zawodowo związanym z nowymi technologiami, ale także pasjonatom. Na przyszły rok planujemy wprowadzić więcej atrakcji zarówno dla wystawców, ale przede wszystkim dla odwiedzających MRD.”

Tomasz Cieślak, właściciel marki Mobility, organizator Mobility Reseller Days.

 

 

Zapraszamy Was na kolejną edycję w 2016 roku !

 

Jeśli chcesz wziąć udział w kolejnej edycji, zaprezentować swoją markę firmę bądź usługę prosimy o kontakt już dziś. Kolejna edycja zapewne przyniesie jeszcze więcej nowości, premier urządzeń oraz atrakcji i konkursów dla uczestników.

 

21

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli:

22