Mobility

Miesięcznik Mobility – to największy w Polsce magazyn poradnikowy poświęcony smartfonom, tabletom, komputerom przenośnym, aplikacjom mobilnym.

Testy sprzętu, porady, aktualne trendy panujące na rynku, to tylko niektóre ze stałych rubryk Mobility. Wydawany od 13 lat na rynku magazyn dociera nie tylko do osób z branży, ale poprzez szeroką dystrybucję, również do osób zainteresowanych nabyciem nowego telefonu, tabletu, czy innych gadżetów. Mobility ewoluuje wraz z najnowszymi trendami technologicznymi. Technologiczny lifestyle, o którym piszemy w Mobility, opiera się o najnowsze rozwiązania związane z ekosystemami domowymi i biurowymi. Opisujemy aplikacje na wszystkie platformy mobilne, ale też pokazujemy jak pracują ze sobą urządzenia, w oparciu o usługi operatorów i firm wyspecjalizowanych w dostarczeniu najnowszych technologii potrzebnych do codziennego życia.

okladki

Dystrybucja i promocja

Mobility znaleźć można na półkach najlepszych salonóœ prasowych w całym kraju: KOLPORTER, RUCH, EMPIK, INMEDIO, RELAY, HDS, TRAFFIC CLUB. Dodatkowa dystrybucja magazynu w wersji cyfrowej na wszystkie platformy, również mobilne poprzez: e-kosk.pl, oraz egaety.pl. Zwroty fizyczne dystrybuowane są na rynku wtórnym poprzez sklepy internetowe oraz hurtownie ze sprzętem. Dostępna jest również prenumerata 6 lub 12 wydań pisma. Do przedstawiecieli handlowych, kupców, menagerów największych firm w kraju oraz osób związanych z branża, magazyn Mobilty wysyłany jest bezpłatnie w systemie prenumeraty redakcyjnej. Nowych czytelnków zdobywamy za sprawą akcji promocyjnych pracując z magazynami takimi jak: CHIP, LOGO, Gazeta Prawna, telewizją POLSAT oraz ONET, Interia, Gadu Gadu, Wp.

Mobiltiy w liczbach

Wydawany w nakładzie
Średnio czytany
Archiwizuje magazyn
Średnia sprzedaż magazynu

Nasi czytelnicy to w większości